Форума на 10б клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форума на 10б клас


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ПРАВИЛА

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
IVAKA

IVAKA


Брой мнения : 77
Age : 32
Registration date : 29.05.2007

ПРАВИЛА Empty
ПисанеЗаглавие: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА EmptyПет Юни 01, 2007 7:28 am

Пишете на кирилица!!! и се старайте да е грамотно.

Преди да питате нещо, разгледайте поне първата страница, на нужния ви раздел от форума, за да не се задръства с глупости.

Ако има някаква проблематика пишете ми ЛС

Не използвайте удебелени или цветни букви, различни шрифтове, когато това не се налага. За основен шрифт, използвайте default шрифта на форума.

И накрая но не на последно място,не се спувайте,това е форум а не битака ПРАВИЛА 169775
Върнете се в началото Go down
http://vectra-club.top-forum.net/
downrider
Главен Модератор
Главен Модератор
downrider


Брой мнения : 138
Age : 33
Localisation : София-КАТ
Registration date : 30.05.2007

ПРАВИЛА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА EmptyПет Юни 01, 2007 10:38 am

IVAKA написа:
Пишете на кирилица!!! и се старайте да е грамотно.

Преди да питате нещо, разгледайте поне първата страница, на нужния ви раздел от форума, за да не се задръства с глупости.

Ако има някаква проблематика пишете ми ЛС

Не използвайте удебелени или цветни букви, различни шрифтове, когато това не се налага. За основен шрифт, използвайте default шрифта на форума.

И накрая но не на последно място,не се спувайте,това е форум а не битака ПРАВИЛА 169775



ДА НО И ВСЕКИ КОЙТО ПРАВИ БЕЗМИСЛЕНИ ТЕМИ ЩЕ БЪДЕ БАННАТ ОТ МЕН-Особенно ако е пуснал темата във Секс или във някой сериозен раздел!АКО НЯКОЙ ИСКА ДА ГОВОРИ ГЛУ?ПОСТИ ДА ГО НАПРАВИ ВЪВ СПАМ.!
Върнете се в началото Go down
 
ПРАВИЛА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 10б клас :: Добре дошли!-
Идете на: